معرفی برند دالچ اند گابانا:
به طور قطعی همه ما لوگوی مشهور D&G را بارها دیده ایم . این لوگو که شامل حرف های دی و جی می باشد. دلچه و گابانا (به اختصار D&G ) یکی از معروف ‌ترین برندها در دنیای مد وفشن واقع در میلان ایتالیا می باشد. از دلایل مشهور شدن دولچه و گابانا به خاطر طراحی‌های منحصر به فرد و تیپ خاصی است که در سبک خود دارند. مجموعه‌ کالکشن های آن‌ها بازتابی از دهه ۶۰ میلادی و رسوم کشور ایتالیا میباشد.
دولچه و گابانا:
در ۱۳ سپتامبر سال ۱۹۵۸دومنیکو دولچه (Domenico Dolce) ،در نزدیک پالرمو ایتالیا متولد شد. دومنیکو فعالیت خود در عرصه‌ مد را با طراحی فشن در کارخانه پوشاک کوچک پدرخود، در ایتالیا آغاز نمود.
و در ۱۴ نوامبر سال ،۱۹۶۲ استفانو گابانا (Stefano Gabbana) در شهر میلان متولد شد. پدراو در چاپخانه مشغول به کار بود.
اولین ملاقات این دو نفر نخستین بار در سال ۱۹۸۰ در میلان بود. آنها حرفه مشترک خود را در سال ۱۹۸۲ با افتتاح یک خانه مد در شهر ایتالیا آغاز کردند.
آغازکار این برند در سال ۱۹۸۵ می باشد و می توان گفت که این برند یکی از جوان ترین برندهای مشهور دنیای مد و پوشاک به حساب می آید البته عرصه های فعالیت این برند پوشاک، مد، عطر و اکسسوری هم می باشد.
گابانا آغاز کار طراحی مد را با طرح های گرافیکی شروع کرد.این دو دوست یک سال بعد در سال ۱۹۸۶ اولین مجموعه آماده پوشیدن زنانه مستقل خود را با عنوان (Real Women) ” زنان واقعی ” ارائه کردند که مورد تحسین و توجه جهانی قرار گرفت.
با گذشت زمان آنها فروشگاه های خود را در سطح جهانی گسترش دادند و اولین بوتیک دلچه و گابانا را در توکیو ژاپن در سال ۱۹۸۹ افتتاح نمودند و پس از آن در شهر ها و کشور های دیگر فروشگاه هایی را افتتاح کردند که می توان به ، میلان، هنگ کونگ، انگلستان، لاس وگاس، نوادا، کالیفرنیا، نیویورک،، لانگ آیلند، نیویورک سیتی، بورلی هیلزمیامی و فلوریدا اشاره نمود.

1,219 دیدگاه