رنگ های فصل زمستان

رنگ های فصل زمستان


خوش پوشی و زیبا به نظر آمدن برای اغلب خانم‌ها مهم

رنگ های فصل زمستان

خانم هابه دنبال راهی هستند تا زیبا‌تر و خوش پوش‌تر به چشم بیایند، شرایط جوی مخصوص به هرفصل سبب شده است

تا یکسری از رنگ‌ها بیشتر مورد استفاده قرار گیرند در این مطلب به معرفی رنگ مناسب برای لباس در فصل زمستان می‌پردازیم که سبب می‌شوند شما زیبا و خوش پوش‌تر به چشم بیاید.

شتری


در لباس های زمستانی کیف و بوت تا پالتو و شال، این رنگ یکی از مناسب ترین رنگ ها در فصل سرد است و جلوه زیبایی به شما می دهد.

رنگ های فصل زمستان


نارنجی


یادآور فصل پاییز و برگ ریزان است اما برای استایل زمستانی هم بسیار عالی است، اگر نمی خواهید یک کت به رنگ نارنجی بپوشید می توانید یکی از اکسسوری ها مانند کلاه یا شال گردن را نارنجی انتخاب کنید. شما می توانید نارنجی را با سبز، بورگاندی، خاکستری و مشکی ست کنید.

بنفش


به افرادی که مو و پوست روشن دارند توصیه می شود تا از بنفش استفاده کنند، این رنگ سبب آن می شود تا خوش پوش تر و زیباتر به نظر رسید به دلیل متفاوت بودن این رنگ به سایر رنگ ها برای پوشش هایی مانند کفش و بوت جالب نیست.

رنگ های فصل زمستان

پاستلی


این رنگ دخترانه یکی از بهترین انتخاب ها برای پالتو و اکسسوری زمستانی است و به خوبی حس و حال زمستان را القا می کند. شما می توانید این رنگ را با طوسی، خاکستری، سفید و مشکی ست کنید

رنگ های فصل زمستان

آبی نفتی

شباهت زیادی به آبی کلاسیک رنگ سال 2020 دارد، شما می توانید این رنگ زیبا و زمستانی را با خاکستری، بژ، و زرشکی ست کنید.

رنگ های فصل زمستان

قرمز


رنگ گرم که طراحان لباس برای فصل سرد توصیه می کنند قرمز جز جذابترین رنگ ها بوده و با مشکی و سرمه ای ست میشود

رنگ های فصل زمستان

خاکستری

آسمان بارانی و مملو از ابر ، که مخاطبان خاصی را دارد و در پاییز و زمستان بیشتر دیده میشود و در بهار و پاییز کمتر. کت وشلوار این رنگ را در کل سال فراموش نکنید.

رنگ های فصل زمستان

خردلی

گرم، دلپذیر، با آرامش که حس خوبی را به شما و اطرافیانتون خواهد داد، این رنگ مناسب کسانی که قصددارند بر پیرامون خود تاثیربگذارند.

رنگ های فصل زمستان

11,386 دیدگاه