علارقم اینکه مد پدیده ای گذرا است و برای هر لحظه خاصی یک مدل خاص وجود دارد. با نگاهی اجمالی به 6 سبک متوجه می شویدکه چرا این مدلها در طول زمان های مختلف مورد توجه هستند :

1 – سبک خانومانه (lADYLIKE)

سال شروع مد : طراح فرانسوی کریستین دیور در سال 1947 ، سبکی جدید در دامن و کمر لباس زنانه ایجاد کرد جکی کندی و گریس کلی با استفاده از این مدل ها در سال 1950 توانستند این لباس ها را برای زنان خوش سلیقه به عنوان اولین انتخاب معرفی کنند.

چرا مجدد مد می شود : به گفته مدیر موسسه تکنولوژی مد در شهر نیویورک پاتریشیا مییرز، ، این لباس ها بر اساس انحنا های بدن طراحی شده اند و کمی براق هستند اما اغراق ندارند و هرگز حد و مرزها را نمی شکنند.

چگونه این مد را تکرار کنیم : نکته مهم توجه به جزییات است، جواهرات پر زرق و برق یا کفش های پاپیون دار و می توانند ترکیب خوبی را ایجاد کنند.

پوشیدن لباس مثل لیدی ها
لباس های دو تکه را به جای لباس های سنتی و یک سره انتخاب کنید. به گفته طراح مد بروک جف ، در Bloomingdale ، یک بلوز و یک دامن در کنار هم بیشتر مدرن نشان داده می شوند.برای طرحی که هم راحت و هم پر زرق و برق باشد ، ست کردن یک تاپ و یک دامن ایده ایده ال تری است.

2 – سبک پلنگی و طرح حیوانات

دوره شروع مد: هنگامی که اروپایی ها شروع به استعمار آفریقا و آسیا کردند ، همراه خود پوست حیواناتی مثل ببر، شیر و پلنگ و زرافه را که در آنجا شکار می کردند، به اروپا می اوردند. این الگوهای عجیب و غریب خیلی سریع روی پارچه اجرا شد، و روی دکوراسیون منزل و لباس مورد استفاده قرار گرفت. دو قرن بعد مریلین مونرو و لورین بکال با پوشیدن این لباس ها جذابیت آنها را چند برابر به نمایش گذاشتند.

چرا مجدد مد می شود : نقش های حیوانات خنثی هستند، از رنگهایی مثل بژ ، قهوه ای و سیاه تشکیل می شوند. فصلی نیستند و می توان آنها را با هر چیزی ست کرد علاوه بر این به کمد لباس شما کمی جلوه می بخشند.

چگونه این مد را تکرار کنیم: لوازم جانبی مثل کیف دستی و کفش و… با طرح حیوانات و استفاده از نقش های ریز بسیار به زیبایی شما کمک می کند.

پوشیدن لباس به سبک طرح حیوانات
یکی از این الگوها را همراه با جواهرات درشت استفاده کنید .

3 – سبک لباس های مردانه

سال شروع مد: کوکو چانل ، که شلوار را در سال 1920 برای زنان هم طراحی کرد امتیاز طراحی لباسهای جداگانه اسپورت را هم دارد مثل ژاکت کش باف که خیلی شیک و راحت است. کمی بعد از او هنرپیشه ای به نام کاترین هپبورن که از سبک های پسرانه در دهه 30 استفاده می کرد و همچنین پتی اسمیت که در دهه 70 از خوانندگان سبک راک اند رول در موسیقی است هم در مد شدن این لباس ها نقش به سزایی داشتند.

چرا مجدد مد می شود : شاید شما لباس های مردانه را عاری از جاذبه بدانید اما همیشه عکس این تصور است. لباس های مردانه در این سبک چه در محیط کار و چه در خارج از آن همواره قابل استفاده است.

چگونه این مد را تکرار کنیم: بهتر است آنها را همراه با لباس های شاد ، یک ساعت مچی ، یا لباسهای دارای تزیینات استفاده شود.

لباس پوشیدن با الهام از لباسهای مردانه
هیچوقت لباسهای مردانه را یک سایز بزرگتر انتخاب نکنید . به خیاط سفارش کنید کمی جزییات زنانه به آن اضافه کند. کفش پاشنه بلند و جواهرات هم همین کار را انجام می دهند. برای یک شب در بیرون ، یک ژاکت رسمی و شلوار و کراوات به طرز غیر منتظره ای شما را شیک و به روز نشان می دهد.

4 – سبک مینیمالیستی

سال شروع مد : طراح فرانسویAndré Courrèges و پیزکاردین در سال 1960 سبک مینیمال را مد کردند ، در دهه 70 هالستون لباس تک رنگ چسبناک و کشی را عرضه کردند. اما در دهه 90 Miuccia Prada قدرت بیشتری به این طراحی داد . اشکال ساده و پراکنده ای که او به لباس می داد باعث شده که طراحی های او امروزه همچنان محبوب باشد.

چرا مجدد مد می شود : خطوط مرتب همواره نشان دهنده سبک های آمریکایی است. آدری هپبورن یک مثال کلاسیک از این طرح های راحت و شیک به شمار می رود.

چگونه این مد را تکرار کنیم: یک قسمتی از پوشش خود را پرانرژی انتخاب کنید برای مثال یک شال و روسری دارای خطوط هندسی ، یک دستکش را همراه لباس ست کنید.

لباس پوشیدن به سبک مینیمالیستی
این لباس ها هنوز هم با بخش های بزرگ دیده می شوند همانند درز نامتقارنی که در لباس ها وجود دارد لبه های این درزها تیز است و زمانی که لباس شما از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده یعنی نیاز چندانی به لوازم جانبی پر زرق و برق ندارید.

5 – سبک فلورال یا گل گلی

سال شروع مد: درواقع این سبک از طبیعت الهام گرفته شده است و ابتدا روی کیمونوهای ژاپنی ها به صورت فراوان دیده می شد.

چرا مجدد مد می شود : می توان زیبایی را همیشه در گل بینیم . گلها را به عنوان نماد زن در نظر می گیریم .

چگونه این مد را تکرار کنیم: می توانید یک کت یا شلوار گلدار را با لباس های خنثی ست کنید .

پوشیدن لباس به سبک گلدار
لباس های گل دار با رنگهای پاییزی جالب ترند به نظر می رسد. مهم نیست که چقدر از مدهای دخترانه تبعیت می کنید ولی می توانید الگوهای رنگی را با هم ترکیب کنید.

6 – سبک ارتشی

سال شروع مد: در طول جنگ جهانی دوم ، مردم شهر حتی زنان مجبور به پوشیدن لباسی شدند که دولت به آنها داده بود. و در دوره جنگ ویتنام ، جوانان در جنبش ضد جنگ با لباس محلی ارتش خود را پنهان می کردند و به عنوان نمادی از آنها باقی ماند. آنها پیشگامان این روند لقب گرفتند. قبل از آن ، نخبگان مد همانند لورن هاتن مدلهای اسپورت را آغاز کرده بودند.

چرا مجدد مد می شود : همانند لباس مردانه ، سرسختی به همراه دارد و تک بعدی است.

چگونه این مد را تکرار کنیم: با استفاده از لوازم جانبی همانند کیف ،ساعت…..می توانید جلوه پوشش خود را چند برابر کنید.

لباس پوشیدن به سبک ارتشی
این یک لباس بیرون است ، نه یونیفرم. باید دارای طراحی و تزییناتی مثل جیب های بزرگ باشد .

2 دیدگاه

  • According to my research, after a in foreclosure home is sold at a sale, it is common with the borrower in order to still have the remaining balance on the loan. There are many loan providers who aim to have all charges and liens paid back by the following buyer. Having said that, depending on specified programs, rules, and state legal guidelines there may be a number of loans which are not easily settled through the switch of financial products. Therefore, the responsibility still rests on the debtor that has obtained his or her property in foreclosure. Thanks for sharing your ideas on this blog site.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *