مجلات مد (لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه)

10 مجله برتر دنیا

 

با پیشرفت روز افزون صنایع پوشاک به طبع مجلات مد(لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) از رونق و اعتبار بسزایی برخوردار شده اند به طوریکه به نوعی بیزنس تبدیل شده اشت و مارک ها و برندهای مختلف یکی از راه های تبلیغات و کشاندن مردم به فروشگاهایشان است.در مجلات مد(لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) ، لیست های بهترین لباس ها ، نحوه مد روز ، تصاویر افراد مشهور در صنعت مد ، پیروزی های مد افراد مشهور و عکس های زیبا و جالب توجه از لباس های طراحان مد با استعداد – این مجلات همه آنچه را که یک عاشق مد آرزو می کند را پوشش می دهد.مجلات مد (لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) راهنمای سبکی هستند که ما را به صفحات مجله ها خود چسبانده اند. این مجلات کاری کرده اند که حتی اگر به مجلات چاپی واقعی دسترسی ندارید ، می توانید نگاهی به وب سایت های آنها بیاندازید که نسخه های چاپ شده را تکمیل می کنند. برخی از این مجله های مد اکنون فقط آنلاین هستند. بعضی ها ممکن است به دلیل کاهش سود ، و جلوگیری از ورشکستگس صنعت چاپ و همه اینها ، دیرتر از آن به مسیر انحصاری آنلاین بروند. روند آنلاین یا آفلاین مجله های مد درست انگشت خود را بالای نبض مد دنیا قرار داده اند. در متن قصد داریم بهترین مجله های مد جهان را به شما معرفی کنیم.

 

 

 

 

مجلات مد (لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) شهری
مالک: شرکت Hearst

وب سایت: https://www.cosmopolitan.com

این مجله یکی از محبوب ترین مجله های مد و سرگرمی در جهان است. از سال 1886 آغاز شد ، در حال حاضر بیش از 50 نسخه بین المللی دارد. این مجله زیبایی ، روابط و همه موارد مربوط به سبک زندگی را پوشش می دهد ، هرچند روند مد و سبک در تمام مجلات Cosmopolitan تمرکز ویژه ای دارد.

 

 

 

مجلات مد (لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) قطره چکان
مالک: شرکت انتشارات EMAP ، Metropolis International ، انگلستان

وب سایت: https://www.drapersonline.com

این یک مجله مربوط به تجارت کسب و کار با تمرکز بر صنعت مد است ، به این معنی که این مجله برای علاقه مندان به تجارت مد است. این بینش لازم برای سراپا ماندن در صنعت مد با روند مد و گزارش های خبری و دستورالعمل های بازاریابی با مطالعات عمیق ارائه می دهد.

 

 

مجلات مد (لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه) الی
مالک: شرکت Hearst

وب سایت: https://www.elle.com

مجله Elle در سال 1945 توسط نویسنده Pierre Lazareff و همسرش Hélène Gordon در فرانسه تاسیس شد. این یکی از محبوب ترین مجلات مد(لباس-پوشاک و سبک زندگی مردانه-زنانه)در جهان است که دارای ویژگی هایی در نمایش های مد ، روندهای به روز در مد و سبک است.

 

 

 

مجلات مد اسکوایر
مالک: شرکت Hearst ، ایالات متحده آمریکا

وب سایت: https://www.esquire.com/style

این مجله ماهانه سبک زندگی و مد برای مردان ، “راهنمای اساسی سبک و مد ، سفر و ماجراجویی ، طراحی و فناوری ، هنر و فرهنگ و غذا و نوشیدنی” را شامل می شود. همانطور که وب سایت آن ها به گونه ای شعارگونه می گوید این مجله “راهنمای مرد هوشمند به بهترین حالت در مردان است

 

 

مجلات مد زرق و برق
مالک: Condé Nast Inc.USA

وب سایت: https://www.glamour.com/fashion

مجله چاپی Glamour در حال حاضر از طریق نسخه های آنلاین خود ، همه اخبار مد را در مورد انواع سبک ها خصوصا سبک و مد در خیابان به ما اطلاعات و آگاهی می دهد. اینگونه مجله مد دارای نسخه های جداگانه ای هستند که در دفاتریی در ایالات متحده ، انگلیس ، یونان ، فرانسه ، مجارستان ، آلمان ، لهستان ، اسپانیا ، سوئد ، روسیه ، هلند ، مکزیک و آمریکای لاتین ، آفریقای جنوبی کار می کنند.”

 

 

 

 

 

 

مالک: Condé Nast Inc.USA

وب سایت: https://www.gq.com/style

فصلنامه آقایان مجله ماهانه بین المللی مردان است که در شهر نیویورک ، آمریکا مستقر است. این مجله به عنوان آخرین کلمه در مورد مدل های مردانه در نظر گرفته می شود – همانطور که وب سایت آن می گوید ، این مجله “آخرین روند مد و سبک مردان ، عکس های سبک مد افراد مشهور ، اخبار ، راهنمایی ها و مشاوره از متخصصان برتر” را پوشش می دهد.

 

 

 

مجلات مد هارپر بازار
مالک: شرکت Hearst

وب سایت: https://www.harpersbazaar.com

Harper’s Bazaar یک ماهنامه مد است که در ایالات متحده آمریکا منتشر می شود. گفته می شود اولین مجله مد آمریکا است ، برخلاف برخی دیگر از مجلات مد با تمرکز بیشتر بر سبک زندگی ، یک مجله مد محور است. هدف این مجله اینست که به همان روشی که در 150 سال گذشته به کار رفته است ، یک منبع سبک برای زنان مدرن باشد.

 

 

مجلات مد به سبک
مالک: Meredith Corporation (ایالات متحده)

وب سایت: https://www.instyle.com/fashion

این مجله بسیار معروف مد دارای نسخه هایی در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، آلمان ، برزیل ، یونان ، کره جنوبی ، اسپانیا ، روسیه ، ترکیه ، آفریقای جنوبی ، رومانی ، چین و روسیه است.

 

 

 

مجلات مد ماری کلر
مالک: شرکت Hearst

وب سایت: https://www.marieclaire.com

این مجله معروف مد در سال 1937 توسط Jean Prouvost در فرانسه تاسیس شد و امروز در 35 کشور جهان برای تأمین نیازهای مد مخاطبان جهانی اخباری در مورد مد و سبک هی زندگی منتشر می شود. شعار مشهور آنها می گوید: “اگر برای زنان مهم باشد ، این موضوع در ماری کلر است” – انتشار جدیدترین روندهای مد و زیبایی و اخبار افراد مشهور.

 

 

 

مجلات مد Vogue
ناشر: Condé Nast Inc.USA

وب سایت: https://www.vogue.co.uk

می توان گفت که مجله Vogue با توجه به وب سایت خود با “24.4 میلیون خواننده در سطح جهان و 42 میلیون کاربر آنلاین ماهانه منحصر به فرد” در میان برترین مجلات مد جهان قرار دارد. این مجله مد در سال 1892 توسط روزنامه نگار آرتور بالدوین تورنور تاسیس شد. در سال 1909 ناشر فعلی Conde Nast Inc این مجله را خریداری کرد و از آن زمان به بعد با ارائه عکسهای بسیار ابتکاری و گزارش دقیق مد ، بهترین نوع خود در بین مجلات مد و سبک زندگی می باشد. در حال حضر سردبیر فعلی مجله مد vogue دام آنا وینتور است.

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *